Katalog

RIB SADA KING EVO

Sada KING EVO pro křídlové otočné brány. Nový model 2020! 

Výrobce
RIB srl  
Kategorie
Pohony - sady 
EAN
 
Katalogové číslo
AD14050B 
ID Produktu
121 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
35464.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
42911.44
  • RIB SADA KING EVO  - 1

Popis

Sada pro křídlové otočné brány:

Nový model pro rok 2020 KING EVO, přichází s inovacemi proslulého modelu KING.

Dva motory

1x elektronika B2-CRX

Pár fotobuněk

1x dvoukanálový ovladač

1x dálkový přijímač,

1x maják, plus anténa

1x klíčový spínač

Sada držáků pro montáž

1x varovná cedule a manuál

Motor KING EVO

Určen pro křídlové otočné brány do 4m a 400kg ( jedno křídlo )

Motory KING EVO jsou k dostání ve spoustě variantách, pro jednoduché a funkční použití kdekoli. Od samostatných domů nebo u bytových komplexů či ve velkých fabrikách.

Je navržen k velmi tichému chodu a také k velmi dlouhé a bezproblémové funkčnosti. Komponenty v mechanismu jsou promazány speciálním syntetickým mazivem, uvnitř mechanismu je velký 4-závitový nekonečný šroub s dvojitým šroubovým převodem, je nárazu vzdorný. Díky těmto komponentům je maximálně tichý, silný, spolehlivý a zvládá i velké brány.

KING EVO 24V s příplatkovými bateriemi může pohotově pracovat i při výpadku proudu. Je schopen zvládnout do 40 cyklů bez elektřiny. Díky jeho dimenzované mechanice a jeho 24 V motoru je ideální pro  použití na brány, které každodenně procházejí těžkou zátěží ( frekventované otevírání a zavírání )


RIB srl

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Pohony - sady