Katalog

LIFTMASTER MYQ

LIFTMASTER MyQ, ovladání pomocí internetu. 

Výrobce
The Chamberlain Group, Inc. 
Kategorie
Příslušenství 
EAN
 
Katalogové číslo
828EV 
ID Produktu
133 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
1846.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
2233.66
  • LIFTMASTER MYQ - 1

Popis

• Revoluční nové příslušenství s integrovanou technologií MyQ,                                                                                                                             která umožňuje připojení garážových, posuvných či křídlových vrat k internetu a následné monitorování a ovládání z domova,                          zahrady nebo kdekoli na světě pomocí smartphonu, tabletu, nebo počítače.
• Může být instalován rychle a snadno pomocí standardního směrovače.
• Žádný roční poplatek za užívání.
• Lze použít například s následujícími modely LiftMaster: LM60EVS, LM80EVS S, LM100EVS, LM130EVS a dalšími pohony s označením MYQ.


The Chamberlain Group, Inc.

Značka se zkušenosti více jak 45 let. Společnost má hlavní sídlo v Oak Brooku v Ilinois. Když byl vyvinut první motor LiftMaster, byl to velký luxus mít doma vrata na automatický pohon. V této době už více jak 70% domácností využívá tuto možnost. Provedli revoluci v oboru, jsou hrdi na to, že jsou jedničkou na trhu s profesionálními garážovými pohony a jsou jedním z největších výrobců garážových vrat a bran na světě. Jejich posláním je překonat očekávání zákazníků poskytováním výjimečných produktů a služeb, které jsou bezpečně a spolehlivé. Kvalitu a bezpečnost kladou na špičku všeho, co dělají.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Příslušenství